سه شنبه ٠٩ آذر ١٤٠٠
 


  چاپ        ارسال به دوست

مقاله علمی نخستین واکسن ایرانی کرونا در نشریه علمی معتبر جهانی منتشر شد.

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛‌ اصغر عبدلی پروژه واکسن برکت با اعلام این که مقاله پیش‌بالینی و دانش فنی واکسن کووایران برکت در یکی از معتبرترین مجلات بین‌المللی منتشر شد، اظهار کرد: پس از ارائه مقاله علمی و مستندات تولید واکسن برکت و عبور از مراحل داوری و پاسخ به پرسش‌های تخصصی داوران، مقاله پیش‌بالینی واکسن کووایران برکت در مجله مدیکال وایرولوژی با ضریب تأثیر 6/989 و در رده نشریات Q1 منتشر شد.

وی افزود: جا دارد از اعتماد و صبر جامعه علمی کشور و حمایت مردم عزیز ایران در این مسیر برای دستیابی به این نقطه و کسب افتخار و عزت برای کشور قدردانی کنیم.

فناور واکسن کوو ایران برکت خاطرنشان کرد: دغدغه ستاد اجرایی فرمان امام و مدیران پروژه واکسن برکت از ابتدا این بود که مقالات مربوط به تلاش دانشمندان نخبه کشور برای تولید نخستین واکسن ایرانی کرونا در معتبرترین مجلات بین‌المللی منتشر شود که البته مقالات متعددی از واکسن کووایران برای مجلات معتبر ارسال شده و در مرحله داوری است.

وی با بیان اینکه "امیدواریم سایر مقالات مربوط به این واکسن نیز به‌زودی چاپ و منتشر شوند"، گفت: بار دیگر شعار "ما می‌توانیم" ایرانیان برای جهانیان ثابت شد.

 


١٠:٤٢ - پنج شنبه ٦ آبان ١٤٠٠    /    عدد : ١٠٩٤٥٨    /    تعداد نمایش : ٣٤خروج
Copyright © 2013 CTERC.SBMU.AC.IR Allright Reserved   Powered By NRITLD IT Department